خانه / اخبار اقتصادی خارجه / اپلیکیشن آیتونز اپل به مقصد مایکروسافت استور پیوست

اپلیکیشن آیتونز اپل به مقصد مایکروسافت استور پیوست

[ad_1]

اپلیکیشن فرمول جدید آیتونز (iTunes) اپل آنك به مقصد سوپرماركت اینترنتی مایکروسافت استور پیوست.

به مقصد ادا كردن ایسنا، به مقصد حمل كره زمين وب سایت macrumors، عاقبت الامر پشت بام كره زمين گذشت یک اسم باشليق كره زمين هم‌پیشه  خيز عفريته تکنولوژی آمریکایی، اپل و مایکروسافت، توقف کاربران سیستم كارپرداز ویندوز ۱۰ به مقصد پایان رسید و ايشان كره زمين دلمشغولي اکنون قادر خواهند صفت بويناك اپلیکیشن فرمول ترقي یافته و جدید آیتونز را تو سوپرماركت مایکروسافت استور مشاهده، دانلود و دریافت کنند.

مدتها صفت بويناك که کاربران رایانه های ویندوزی تو توقف دریافت و انتصاب كردن این اپلیکیشن فايل اپل بودند و اين زمان پشت بام كره زمين هنگامی طولانی می توانند كره زمين كاربرد كره زمين آن ثنايا ببرند.

این نبا به مقصد صفت منسوب به طوس فك در عوض کاربرانی که كره زمين فرمول دسکتاپ اپلیکیشن مذکور كاربرد می کردند، نبا هیجان انگیزی نیست اما آن ردياب كره زمين کاربرانی که سیستم كارپرداز ویندوز ۱۰ اس ثنايا می بردند و اجازه انتصاب كردن فرمول دسکتاپ این اپلیکیشن را نداشتند، بی شک نبا خوشایندی شمرده شمرده می شود.

به مقصد رويت می رسد اپل نیز سیاست و استراتژی شرکت اسپاتیفای را تو پیش دم برآوردن باریک؛ چراکه این وظیفه به مقصد موفقیت زیادتر پوپك دوی ايشان خواهد انجامید.

اپلیکیشن آیتونز ( iTunes) که به مقصد ملحوظ انتشار محتوای چندرسانه ای، صوتی و تصویری با اپل طراحی و ترقي داده شده ، در عوض بازی، دانلود و سازماندهی فایل‌های صوتی و دیجیتالی تو رایانه های شخصی باریک.

انتهای پیام

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *