خانه / اخبار اقتصادی / خبر اقتصادی جدید: بهره‌برداری از پروژه انتقال گاز دامغان – ساری در مردادماه سال آینده

خبر اقتصادی جدید: بهره‌برداری از پروژه انتقال گاز دامغان – ساری در مردادماه سال آینده

[ad_1]

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه شرکت ملی گاز ایران از بهره برداری از پروژه گازرسانی انتقال گاز دامغان – ساری در مردادماه سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش ایسنا، حسن منتظر تربتی، امروز هشتم دی ماه در نشست خبری در ساری تصریح کرد: امروز در کیلومتر ۱۱۰ شبکه گازرسانی دامغان به ساری قرا داریم در حالی که در کیلومتر ۱۵۰، این خط لوله به شبکه گاز مازندران متصل خواهد شد.

وی افزود: حمل لوله تا ۱۴۰ کیلومتر از پروژه خط انتقال دامغان به ساری انجام شد و بقیه نیز در حال انجام است از سویی این لوله ها ۴۲اینچ بوده و ظرفیت خوبی است که می تواند به عنوان خط لوله استراتژیک  و اتصال به محورهای سراسری مطرح شود.

منتظر تربتی در ادامه از بهره برداری محور گاز رسانی رشت- سنگر  خبر داد و گفت: این محور ۱۰ کیلومتر با لوله ۴۰اینچ  ظرف مدت کمتر از ۴ماه به بهره برداری رسید و در واقع این پروژه در ۱۱۰روز نهایی شد. محور گاز رسانی رشت-سنگر به عنوان کمک کننده است تا شرایط بهتری برای تامین گاز گیلان و مازندران فراهم شود. این پروژه مهم در بحث اجرا و تامین لوله با اعتباری در حدود ۳۰میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسید.


انتهای پیام

[ad_2]

خرید سنج ارائه دهنده جدیدترین اخبار اقتصادی. جهت مطالعه اخبار اقتصادی روزانه می توانید به سایت خرید سنج مراجعه کنید. خرید سنج روزانه داغ ترین اخبار اقتصادی را از برترین خبرگزاری ها جمع آوری نموده و در اختیار شما قرار می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *