خانه / اخبار اقتصادی / خبر اقتصادی جدید: جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود

خبر اقتصادی جدید: جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود

[ad_1]

نخستین دوره جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک به دبیری بهرام کلهرنیا برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این رویداد، این جشنواره در دلِ ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار خواهد شد.

هدف این جشنواره توجه به جذابیت، عمق، محتوا و کاربردی بودن حوزه هنر در صنعت بانکداری الکترونیک و پرداخت الکترونیک عنوان شده است و قصد دارد پاسخگوی نیازهای جامعه بانکی کشور با زبان هنر باشد.

در نخستین دوره‌ جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک آثار بسیاری به جشنواره رسیده و قرار است از پنج هنرمند برتر با حضور مقام‌های ارشد بانکی و اقتصادی کشور و هنرمندان با اهدای تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیر شود. جایزه نقدی نفر نخست این جشنواره پنج سکه، نفر دوم سه سکه، نفر سوم دو سکه، نفر چهارم یک سکه و نفر پنجم یک سکه تمام بهار آزادی است.

سه تن از پیشکسوتان هنرهای تجسمی هم به صورت ویژه آثاری را در زمینه تصویرسازی به جشنواره ارائه می‌کنند که از آن‌ها هم در مراسم اختتامیه تجلیل می‌شود.

نمایشگاهی از آثار رسیده به این جشنواره در روزهای ۱۳ و ۱۴ دی ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا می‌شود.

نخستین جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک کار خود را همزمان با ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک آغاز می‌کند. این جشنواره در سال‌های آینده شاخه‌های دیگری از هنرهای تجسمی را در دل خود جای می‌دهد.

جشنواره تصویرسازی بانکداری الکترونیک به همت پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

خرید سنج ارائه دهنده جدیدترین اخبار اقتصادی. جهت مطالعه اخبار اقتصادی روزانه می توانید به سایت خرید سنج مراجعه کنید. خرید سنج روزانه داغ ترین اخبار اقتصادی را از برترین خبرگزاری ها جمع آوری نموده و در اختیار شما قرار می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *