خانه / اخبار اقتصادی / خبر اقتصادی جدید: شروع تحویل واحد در فاز ۸ پردیس

خبر اقتصادی جدید: شروع تحویل واحد در فاز ۸ پردیس

[ad_1]

با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، تحویل واحدهای تکمیل شده فاز ۸ شهر جدید پردیس آغاز شد.

به گزارش ایسنا٬ طی روزهای اخیر احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه طی گفتگویی در جریان بازدید از واحدهای تکمیل شده فاز ۸ و واحدهای تکمیل شده، آغاز واگذاری به متقاضیان را اعلام کرد.

مهرآبادی اظهار کرد: الگوی افتتاح ما محله محوری است و تلاش ما بر این است واحدهایی را که تحویل متقاضیان می دهیم دارای خدمات روبنایی و زیربنایی باشند و در واقع سعی ما بر این است که قبل از افتتاح رسمی این محله ها بصورت بلوک به بلوک تحویل شده و در صورت  رویت نواقص تا زمان افتتاح رسمی، نواقص اصلاح شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی طی بازدید میدانی از پروژه های شرکت امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید در فاز ۸ شهر جدید پردیس با توجه به آماده شدن خدمات زیربنایی مانند آب، برق، گاز و تکمیل بودن بخشی از این پروژه ها با تحویل واحد به یکی از متقاضیان به ادامه تحویل واحدهای آماده تا آخر هفته جاری در پروژه های مذکور تاکید کرد.

مهرآبادی گفت: طبق پیشرفت های بعمل آمده، شرکت هایی مانند جهاد نصر زنجان، کیا دژ پرشین و … در فاز ۸ شهر جدید پردیس دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هستند و در صورت تامین به موقع منابع مالی در اولویت بعدی واگذاری به متقاضیان می باشند.

مهرآبادی بیان کرد: ما پیگیر افزایش تسهیلات وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان هستیم و همچنین قول های مساعدی در خصوص دریافت یارانه جهت تکمیل آماده سازی معابر گرفته ایم و نوید خبرهای خوب را در آینده نزدیک به متقاضیان می دهیم.

انتهای پیام

[ad_2]

خرید سنج ارائه دهنده جدیدترین اخبار اقتصادی. جهت مطالعه اخبار اقتصادی روزانه می توانید به سایت خرید سنج مراجعه کنید. خرید سنج روزانه داغ ترین اخبار اقتصادی را از برترین خبرگزاری ها جمع آوری نموده و در اختیار شما قرار می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *