خانه / سایر خبر ها / ۵ پیشنهاد برای خرید ملک در آلمان :

۵ پیشنهاد برای خرید ملک در آلمان :

در زمان های ماضی عموم کشور ها ، برای امر های مهاجرتی خود و  اخذ ویزا ، ویزای سرمایه گذاری در زمره راه های صدور ویزا قرار داده اند . و کشور ها به اشخاص متمول و سرمایه دار اجازه اقامت بلند مدت را ارائه می کند تا بتوانند با سرمایه به کشور آلمان وارد شوند و به سود آوری مالی و اقتصادی در آلمان برسد . این مسیر برای دولت ها تا حدی پر سود بوده که کشور مالتا و دولت های حاضر در حوزه جزیره های کارائیب نیز این ویزا را راهی برای کسب تابعیت قرار داده اند .

در این کشور  برای اشخاصی که سرمایه گذار بالقوه هستند مسیرکاملا هموار می باشد و  آلمان از آن ها در مقابل تغییرات سیاسی و اقتصادی با بیمه و مزایای آن افراد را تحت پوشش قرار می دهند . با این راه شخص نیز می تواند با به وجود آوردن سود و در آمد برای خود بدون محدودیت به این کشور ورود نماید و بتوانید  اقامت خود را نیز به دست آوردید . ما در ذیل اصولی را برای خرید ملک متذکر شده ایم که به شرح ذیل می باشد :

۵ پیشنهاد برای خرید ملک در آلمان :

۱٫بررسی کامل بازار : این مطلب را باید پذیرفت تا قیمت مسکن و هزینه های آن محدود به یک کشور نیست ، اما بررسی درست و انتخاب دقیق و حساب شده در باب محل ملک ، قیمت بازار ، امکانات آن و مواردی مشابه را باید توجه خواست داشت .

۲٫استفاده از یک کمک حرفه ای در خرید : همان گونه که می دانید شما برای ورود به هر سرمایه ای می بایست نسبت به آن علم کامل داشته باشید و از مشاورین زبده آن کسب تجربه نمایید .  موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور شما را می تواند در این مسیر همراهی نمایید .

۳٫استخدام یک نماینده قانونی : شما برای خرید ملک در آلمان می بایست یک وکیل یا شخصی که به صورت رسمی تخصص نسبت به موارد حقوقی خرید ملک آلمان را دارد بهره بگیرید . این امر علاوه بر مفاد قانونی آن به شما کمک خواهد کرد تا از هر کلاهبرداری مصون باشید .

۴٫ترجمه مدارک مهم : در پروسه خرید ملک هم چون سایر مسیر ها می بایست مدارک و اسناد خود را به زبان بومی و زبان حرفه ای آن کشور ( آلمانی ) ترجمه نمایید . در این راه نیز بهتر است که مدارک آلمانی را به زبان خود ترجمه نمایید تا از مدارکی که خواهان تعهد به اجرای آن می باشید علم کامل داشته باشید .

  1. صرفه جویی در پول در پرداخت وام مسکن : شما می بایستتوجه دقت داشته باشید زیرا که باید پرداخت وام خود را به واحد دیگری یعنی یورو پرداخت نمایید به همین خاطر در بحث change کردن و پرداخت به موقع آن توجه کافی را داشته باشید . جالب است بدانید در کشور آلمان شما می توانید ۶۰ % از هزینه مسکن خود را تسهیلات دریافت نمایید .

تغییر قیمت مسکن در آلمان تا حد فاصل سال های  ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در بحث اجاره ۱۵ درصد و در بحث خرید ۲۳ درصد افزایش یافته است و چون نرخ تورم پایین است عملا در بحث مسکن بهای آن تغییر ی نخواهد داشت . در زمان فعلی برای  مخارج خرید مسکن به طور میانگین در هر متر مربع حدود ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ یورو می باشد . در این کشور محدودیتی در خرید هر تعداد ملک وجود ندارد و اشخاص غیر بومی و اشخاصی که حتی مقیم اتحادیه اروپا را نمی باشند این امکان را دارند که می توانند این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند . این کشور از آن رو که قطب صنعتی و اقتصادی در اتحادیه اروپا می باشد این امکان را دارد تا بهترین انتخاب در بحث سرمایه گذاری باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *