خانه / اخبار اقتصادی خارجه / Alternativen زو MacKeeper و hnliche برنامه مکینتاش

Alternativen زو MacKeeper و hnliche برنامه مکینتاش

[ad_1]

هر دو AppZapper و CleanMyMac ارائه رایگان دادگاه. صادقانه بگویم، من هنوز هم نه می تواند دست آوردن رهایی از همه آسیب آن بود! در بعضی از موارد نادر mightn’t وجود داشته باشد حذف آنچه و یا حذف ممکن است به درستی فعالیت نمی شود. این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف است که برگ معامله فوق العاده فعالانه در حال اجرا می دهد ناخواسته پشت. نصب فقط خوب و کاملا رایگان برای مک خود است. CleanMyMac مطمئن شوید که برنامه شما در حال حذف نصب به طور کامل حذف می کند. MacPaw میان بزرگترین نام در برنامه های نگهداری مک و کالا CleanMyMac 2 های اخیر خود در واقع برنده است. این نرم افزار صرفا استخدام حذف داده شده توسط توسعه دهنده است که ایجاد برنامه های کاربردی که باید حذف شود.

هر گونه راهنمایی در مورد چگونه فقط برای iMac هسته اینتل تا

به سرعت بسیار مانند اسکن فایل های بزرگ، حذف نرم افزار، علاوه بر این، یکی از ویژگی های واقعا مفید است. مک خود را قطعا خواهد شد سپاسگزار! به عنوان MacKeeper، هر یک در میان این برنامه ها باید چند دیگر ویژگی های عنوان دیسک سخت تمیز کردن. همچنین، بسته یک زبان فوق العاده کوچک است و قابل ملاحظه ای تاثیر فضای کل نیست. کاربران قادر به گزارش فضای قابل توجهی صرفه جویی است. در حال حاضر, که آیا آن را واقعا است نیاز به حذف انبارها قابل بحث است. پس از فضا بر روی مک را خالی کنید قابلیت های بیشتر را گواه آن. آنها هزینه اضافی ماهانه هزینه, اما آنها صالح برای تامین پشتیبانی اگر چیزی را برای خود سیستم پشتیبان اصلی اتفاق می افتد. با وجود فضای بیشتر واقع ضرر قابل توجهی به DriveSlim وجود دارد.

فلش وانیویس (۱

و یا به سادگی استفاده کنید تا مقدار بیش از حد فضا. برنامه پاک کننده است بسیار کارآمد با اشاره به دونگ خود تلاش. مرمر به نظر می رسد کار خوبی, اما نه برای مبتدیان مناسب نشان دهنده دوستی اینجا. شما می توانید روش های کارآمد تر برای حذف نصب برنامه در سیستم شما آن می توانید برنامه ها و تمام فایل های همراه پشتیبانی از بین بردن. پس دانلود برنامه فعال سازی آن را اسکن. کلیک کنید که X “را از برنامه. در ضمن، وجود…

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *